Gucci i jego poplamione jeansy za ponad 1000$

Nowa kolekcja marki Gucci już przyprawiła branżę o zawrót głowy. Przyczyną tego stanu jest seria jeansów, w której to popularne modele klasycznych spodni oraz ogrodniczki otrzymały od dyrektora kreatywnego marki nietuzinkową "ozdobę", dzięki czemu ich cena waha się od 770$ do aż 1100$!


Po brudnych sneakers'ach za 850$ przyszedł czas na jeansy! A te Gucci proponuje w nowym wydaniu - bo pobrudzone trawą! A w takim wydaniu spotkamy klasyczne jeansy jak i ogrodniczki. Oba przedmioty są częścią męskiej kolekcji Gucci na jesień / zimę 2020. Jeśli do tej pory ktokolwiek z nas uważał, że ekskluzywna moda to tylko wysadzane diamentami skórzane torebki i jedwabne sukienki ociekające perłami - to zdecydowanie musimy zmienić kierunek myślenia! A tak o projekcie mówią przedstawiciele marki:

Te spodnie jeansowe z szerokimi nogawkami są uszyte z organicznej bawełny specjalnie poddanej obróbce, aby uzyskać efekt poplamienia i postarzenia” - czytamy na stronie internetowej. „Gucci odkrywa nowe spojrzenie na kultową tkaninę, reinterpretując ją za pomocą różnych wzorów i technik prania, które zacierają granicę między vintage a współczesnością”.


fot. Gucci


46 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie