Iphone 12: twórz filmy jak kinowe hity

Niedawno do sprzedaży trafił najnowszy model telefonu marki Apple - Iphone 12. Choć od początku jego pojawienia się cieszy się ogromna popularnością - to firma nie osiada na sprzedażowych laurach. Do sieci trafiła reklama, w której znany australijski reżyser pokazuje, że tym modelem można kręcić oscarowe produkcje.


Nowa reklama pokazuje urządzenie w rękach zwykłych użytkowników, którzy nagrywają i łapią chwile w w różnych miejscach, tworząc zróżnicowane gatunku filmowego - potrafia uchwycić taniec, sceny pościgu (z udziałem ludzi, koni i samochodów), spokojny krajobraz miejski czy nawet popisy kaskaderskie.


Realizacja ma na celu pokazanie, w jaki sposób nowy iPhone jest narzędziem godnym Hollywood - a to za sprawą obsługi wideo HDR z Dolby Vision. Nie bez przyczyny napisy końcowe mówią: „Twórz filmy jak filmy”.


Kim Gehrig z Somesuch to australijski reżyser filmowy, który był za kamerą przy reklamie Apple AirPods, a obecnie wrócił do reżyserii nowego spotu marki z jabłkiem wraz z operatorem Linusem Sandgrenem, który zdobył Oscara za „La La Land”, a także wyreżyserował zdjęcia do filmów „First Man” i „American Hustle”. Danny Elfman („The Nightmare Before Christmas”, „Milk”, „Dumbo”). Patosu reklamie nadaje także triumfalna muzyka orkiestrowej, która została nagrana na żywo, ale z zachowaniem zasad dystansu społecznego, w studiu Abbey Road w Londynie.


2 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie