Pierwszy horror dla kotów

Temptations to marka, która produkuje karmę dla kotów i na co dzień rozpieszcza tych milusińskich smakołykami. Z okazji nadchodzącego Halloween firma postanowiła nieco zmienić swoją narrację i zafundować kotom porządną dawkę strachu swoim krótkim filmem zatytułowanym Scaredy Cat. Tak właśnie powstał pierwszy na świecie horror dla kotów.


Na potrzeby filmu producenci adam&eveDDB zbudowali miniaturowy plan z ręcznie wykonanych, ponad 400 dedykowanych rekwizytów. W tym magicznym świecie kot jest wytworem CGI. Niektóre elementy zostały wyrzeźbione, inne - wykonane na drukarkach trójwymiarowych, a następnie ręcznie malowane.


Ponad 100 osób pracowało na produkcji filmu przez 14 tygodni, od powstania storyboard'u po finalny dzień zdjęciowy. Kampania promocyjna została zaprojektowana na wzór premiery kinowej, z ilustrowanymi plakatami filmowymi, zwiastunami, zapowiedziami, recenzjami influencerów i partnerstwem IMDB wspierającym materiały filmowe i produkty z edycji specjalnych. adam&eveDDB stworzyło również serię filmów produktowych, aby wesprzeć wprowadzenie na rynek nowego smaku Temptations Creepy Catnip.


Jesteście ciekawi co najbardziej przeraża koty? Zatem koniecznie musicie zobaczyć tą realizację!21 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie