Projekt motywacyjny: KOBIETA PETARDA

Paulina Smaszcz to, bezsprzecznie, kobieta wielu talentów, która nieustannie inspiruje oraz przekazuje niespożyte pokłady pozytywnej energii. W jej długiej i bogatej karierze zawodowej nie brakuje top pozycji. Obecnie można ja spotkać w całej Polsce, gdzie jako trenerka i mentorka wspiera przede wszystkim kobiety – cyklem szkoleń KOBIETA PETARDA!.


Więcej o samym projekcie – specjalnie dla &PRstories – Paulina Smaszcz.


Od tego wszystko się zaczęło

Na swojej drodze spotkałam wielu coachów, którzy wspierali mnie, także w prywatnych tematach. Po latach biznesowych działań postanowiłam odwdzięczyć się za to, co na mojej drodze postawił los i podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem - właśnie z kobietami. Mam świadomość, że żyjemy w wymagających czasach pełnych przesytu i chaosu. Chciałabym, aby każda z nas umiała w nim znaleźć szczęście, spełnienie i swoje autorytety – i pokazuję, na swoim przykładzie, jak sama nauczyłam się odnajdywać te rzeczy w swoim otoczeniu.


Dlaczego KOBIETA PETARDA!?


Moja definicja „Kobiety Petardy” mówi, że to osoba bardzo świadoma: nie tylko swoich mocnych, ale też słabych stron. Jest niezależna i zawsze jako pierwsza wychodzi z inicjatywą. Zna także swoją wartość i dba o samopoczucie – w szerokim tego słowa znaczeniu. Z każdego działania wyciąga lekcję oraz umiejętnie stawia sobie granice, co w dzisiejszych czasach jest bardzo trudne z uwagi na liczne obowiązki.


Specjalnie po to, aby jeszcze skuteczniej móc zdefiniować jej osobę stworzyłam w formie plakatu „Dekalog Kobiety Petardy”. Powstał głównie na bazie moich, osobistych doświadczeń jako kobiety, matki, żony czy przyjaciółki. O kobietach potrafię powiedzieć wiele, nie tylko dlatego, że sama nią jestem. Pracuję z kobietami, a także piszę doktorat na nasz temat. Jaki jest cel Dekalogu? Ma być źródłem motywacji w chwilach zwątpienia. Remedium na każdą rozterkę, smutek, zawód czy wątpliwość. Jest on nieodłącznym elementem moich szkoleń, na których zawsze go omawiam.


Grupa odbiorców

KOBIETA PETARDA! to szkolenie dedykowane dla kobiet – wszystkich kobiet, które potrzebują uwierzyć w siebie i stać się niezależne. Dla tych, które poszukują zmian: czy wewnętrznych czy zewnętrznych. Każde spotkanie to osobna historia i ogromna doza emocji – pozytywnych przede wszystkim. Moja rola nie kończy się wraz z końcem spotkania. Zawsze jestem otwarta na każde zapytanie, maile czy wiadomości, które otrzymuję w social mediach. Kobiety często zapisują się także na kolejne spotkania czy wybierają mentoring indywidualny.


Czuję wielką odpowiedzialność za uczestników moich szkoleń, wykładów, sesji mentoringowych, obserwujących w mediach społecznościowych. Mam świadomość, że to, co mówię lub publikuję, jest dla nich ważne.

57 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie